Bojujete doma s nedostatkem místa?


Potřebovali byste přikoupit další skříně, abyste všechny své věci měli kam dávat, ale problém je v tom, že ani další kus nábytku už nemáte kam dát?
V tom případě je ten nejvyšší čas na pořádnou redukci vašich věcí. Zkrátka vám nezbývá, než se zbavit přebytečného vybavení vaší domácnosti, a to platí jak o oblečení, tak třeba o postradatelných spotřebičích, a dokonce i o nábytku. A pokud máte pocit, že bez nábytku se v žádném případě neobejdete, brzy zjistíte, jak moc se mýlíte. Stačí, kdy na celou věc půjdete chytře a pořídíte si jeden jediný kus nábytku, který směle nahradí několik ostatních kousků.knihy v polici.jpg
Nejedná se o nic jiného, než o pořádný kus nábytku zhotovený na míru vašim potřebám – o vestavěnou skříň http://www.sten-skrine.cz!
Právě tímto kusem nábytku na míru můžete směle nahradit několik jiných kousků ve vašem bytě. A pokud jí vyhradíte dostatek místa, možná už žádné jiné úložné prostory ani potřebovat nebudete. A to je přece skvělá představa, ne?
Váš byt tedy prokoukne, bude vzdušný a vy nebudete o nic zakopávat, a to i přesto, že najdete adresu pro každou věc, kterou doma chcete uložit.
A je zde i několik dalších výhod:
Získáte vnitřní úložné prostory přímo na míru vašim potřebám. Ať už fandíte policím, ramínkové tyči anebo šuplíkům, dostanete vždy přesně to, o co máte zájem. Takže se vám dovnitř pohodlně vejde vše, co tam chcete mít. Nebudete muset dělat vůbec žádné kompromisy, ať už jde o vnitřní členění anebo o rozměry takového nábytku.bílá skříň, pes.jpg
A stejně tak jako ovlivníte vnitřní prostor, bude se vaším přáním řídit i vnější vzhled a je úplně jedno, zda preferujete starou dobrou klasiku anebo moderní trendy. Vytvořit je možné cokoli.
Navíc se stanete pánem situace, neboť získáte skříň vytvořenou na míru prostoru, na který ukážete, a nikoli naopak. Byt už nebudete muset přizpůsobovat zakoupenému nábytku.

5/5 - (2 votes)