Co očekávat od řady Asfora?

Společnost Schneider Electric působí na trhu již delší dobu. Své elektroinstalační produkty distribuuje do zemí celého světa. Protože se jedná o seriózní společnost nabízející vysokou kvalitu za příznivou cenu, jsou produkty této firmy stále oblíbenější. Co očekávat od jedné z produktových řad této firmy?žárovka u zásuvky
Nová řada Schneider Asfora upoutá již na první pohled. Její elegantní provedení totiž skvěle zapadne do každého interiéru. Pokud se rozhodnete si produkt osahat, zjistíte také, že kromě vzhledu vyniká také velmi kvalitním materiálem, který je navíc velmi příjemný na dotyk. Materiál je navíc vymyšlen tak, aby nepodléhal během času změnám. Takže pokud bude například v průběhu celého dne vystaven slunečnímu záření, na vzhledu se to nepodepíše. Celá řada se vyrábí sice jen ve dvou barvách (bílé a krémové), ale nabízí širokou škálu přístrojů a funkcí, které zase chybí v nabídce ostatních řad. Odolné jsou také montážní rámečky vyrobené z tuhého pozinkovaného materiálu. Ten kromě tuhosti dodává přístrojům také odolnost vůči korozi.
Asfora nabízí řadu výhod pro profesionály i běžné uživatele, například:

  • Zvyšuje bezpečnost montáže
  • Schéma na zadní straně snižuje riziko chybné montáže
  • Zamezuje poranění prstů
  • Snižuje celkový čas instalace

červené tlačitko
Všechny tyto výhody podtrhuje ten fakt, že se jedná o produkty s nadčasovým designem, který dlouho zůstane moderní.
Protože se společnost snaží o co největší jednoduchost, dodává své přístroje v kompletním provedení, tzn. včetně rámečku. Ten může být jednotný až šestinásobný, což jistě oceníte v případě více druhů potřebných funkcí.
Za dobu své existence má firma již spoustu promyšlených vychytávek. Jednou z nich je například zásuvka s krytkou zabraňující přístupu vlhka do přístroje. Reproduktorové zásuvky zase umožní rozšířit hudbu z jednoho zdroje do celé domácnosti bez potřeby nevzhledných kabelů. Profesionálové zase ocení spínač pro hotelové karty či ovládání žaluzií.

3/5 - (2 votes)