Když změnu, tak pořádnou

I když už mnoho let bydlíte ve stejném bytě, je nutné, abyste tu svoji stávající kuchyni konečně zrekonstruovali. Ale pozor! Neobměňujte, nepřelepujte, nenatírejte. Tomu se rekonstrukce opravdu neříká!
Vezměte to pěkně od podlahy. A to doslova!

Když už se rozhodnete pro rekonstrukci kuchyně, tak celou místnost vykliďte a začněte své království budovat ve zcela jiném stylu. Ať to stojí za to! Pusťte se do přeměny Vaší místnosti tak, abyste se v ní cítila Vy nejlépe, aby byl využitý každý roh kuchyně.

Jak na to?

Přece máte zkušenosti s pohybem po místnosti. Udělejte si tedy ucelený obrázek o všech činnostech, které v kuchyni provádíte a věřte, že Vám vždy vyjde kuchyně rohová.

Je to změna, ale stojí za to. Ano, zvyk je železná košile, ale ustupte od klasiky a uvidíte, jak budete spokojená. Všechno totiž budete mít pěkně po ruce a příliš se nenaběháte! A o to jde především.

Pohodlí nade vše

Jen se rozhlédněte kolem sebe. Třeba na internetu, na návštěvě, v obchodě. Určitě Vás něco zaujme natolik, že to prostě budete chtít také.
Rohové kuchyně Vás zaujmou svou funkčností. Vzhledem samozřejmě také, ale ten si můžete zvolit až nakonec.

Není problém sestavit ve stejném designu jakoukoli rohovou kuchyni!
Výhodou takových kuchyní je určitě

· funkční zaplnění rohu v místnosti, aby nevzniklo hluché místo,
· Vy budete ráda za prostor, který umístěním kuchyně do rohu získáte,
· vše si uspořádáte podle svých potřeb,
· a když budete chtít, můžete kuchyňský nábytek umístit na stěnu, kde je okno.

Získáním prostoru můžete mít v místnosti i jídelní stůl. Dokonce nebude problémem sestavit kuchyňskou linku do písmene U, nebo ji pořídit s ostrůvkem. Panečku, to je ale možností! A to si vlastně můžete pořídit teprve časem. Nebojte se, designéři Vám jistě poradí a vytvoří 3D obrázek tak, abyste získala realističtější představu. Někdo takovou schopnost představivosti nemá.