Smyslné tantra masáže

Chtěli byste prožít něco neskutečného? Pokud ano, tak tantra masáže budou pro Vás to pravé. Jedná se o spojení mystických prvků, uctívání těla, dotyky hebkými předměty a omývání horkými ručníky. Něco tak smyslného rozhodně nikde nezažijete. Samozřejmě, že se po celou dobu programu masérka věnuje celému Vašemu tělu i intimním partiím, které jsou v tomto případě upřednostňovány. Jistě se Vám to bude líbit. Ocitnete se v ráji erotiky a doteků. Nejlepší, co můžete udělat, je objednání termínu, který Vám bude vyhovovat. Rozhodněte se ještě dneska, ať to máte zamluvené.
joga
Sexy slečny
U nás Vám nabízíme jen ty nejkrásnější zážitky. Aby byly zážitky co nejlepší, tak naše slečny jsou přísně vybírány, aby byly naprosto dokonalé. Všechny mají opravdu sexy těla a krásné křivky. Také jsou mladé a jsou zkušené. Tohle je neocenitelná kombinace, co? Jak to vlastně probíhá? Vše probíhá ve speciálně upraveném pokoji, abychom umocnili atmosféru. Samozřejmě, že je program doprovázen speciální hudbou.  Vše začíná tím, že se k Vám žena začne přibližovat a u toho tancuje, aby Vás i sebe naladila na správnou vlnu. Pak přijde na řadu uvolňování těla pomocí horkých ručníků a dalších praktik, aby byl klient co nejvíce uvolněný na samotnou masáž. Pomocí teplého oleje se masérka vrhne na Vaše uvolněné tělo. Bude se soustředit na Vaše intimní partie a pomůže Vám prožít celotělní orgasmus. Tohle všechno zažijete jen u nás, v našem salónu v Praze, tak na nic nečekejte a rychle si sjednejte termín. Budete nadšení jako stovky našich pravidelných klientů, kteří se k nám přichází uvolnit a zapomenout na své problémy.
svíčka
Načerpejte energii
U nás zapomenete na všechno. U nás se zastaví čas a Vy si budete jen užívat. Nebudete nic dělat, vše bude dělat slečna, kterou si sami vyberete. Podle profilu na našich stránkách si vyberete snadno. Jsou tam fotky a další informace.